WEDSTRIJD
19.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Gombos | Lui Maxted | 6-4, 7-64 | Eastbourne | Grass |
STATISTIEKEN
Norbert Gombos | Lui Maxted | |
1e Service % | 44/69 (64%) | 57/89 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/44 (86%) | 40/57 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/25 (48%) | 14/32 (44%) |
Benutte Breakpoints | 2/13 (15%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/89 (39%) | 19/69 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/158 (54%) | 73/158 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 7 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lui Maxted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Norbert Gombos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lui Maxted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Norbert Gombos | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lui Maxted | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Norbert Gombos | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Norbert Gombos | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Lui Maxted | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 3-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Lui Maxted | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Lui Maxted | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Norbert Gombos | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Lui Maxted | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
02.12.03, 20 Jaar
02.12.03, 20 Jaar
Norbert Gombos vs. Lui Maxted - onderlinge wedstrijden
19.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Norbert Gombos | Lui Maxted | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Eastbourne | Grass |
Norbert Gombos form & Lui Maxted form
Norbert Gombos - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-2, Zsombor Piros - scratch | wedstrijd detail |
Lui Maxted - laatste wedstrijden
M25 Southaven - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Fabien Salle | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ashwin Vaithianathan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lakewood - Hard | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karl Lee | 6-4, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Tristan Boyer | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Arvid Nordquist | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Arthur Neuhaus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeffrey Hsu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
03.08.22 2e ronde | vs. Alastair Gray | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Brandon Murphy | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Dan Added | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. James Story | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joe Tyler | 6-3, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kareem Allaf | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
06.09.21 1e ronde | vs. Aidan Kim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Eastbourne - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Nottingham 2 - Grass | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
06.06.21 1e ronde | vs. Sean Cuenin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-3, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Olivares | 7-5, 2-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
05.09.20 1e ronde | vs. Alexis Canter | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.20 1e ronde | vs. Isaac Stoute | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |