WEDSTRIJD
07.11.20 | 2e ronde | Nuno Borges | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 6-1 | M15 Quinta | Hard |
STATISTIEKEN
Nuno Borges | Genaro Alberto Olivieri | |
1e Service % | 2/2 (100%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 1/2 (50%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 5/8 (63%) | 3/8 (38%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuno Borges | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Nuno Borges vs. Genaro Alberto Olivieri - onderlinge wedstrijden
07.11.20 | 2e ronde | Nuno Borges | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Quinta | Hard |
Nuno Borges form & Genaro Alberto Olivieri form
Nuno Borges - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Matteo Berrettini | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Luca Van Assche | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thanasi Kokkinakis | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Benoit Paire | 4-2, Benoit Paire - scratch | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Casper Ruud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
22.01.24 4e ronde | vs. Daniil Medvedev | 3-6, 6-74, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 3e ronde | vs. Grigor Dimitrov | 6-73, 6-4, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 7-67, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 7-5, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Alex Michelsen | 0-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
03.12.23 Finale | vs. Benoit Paire | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Matteo Martineau | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Genaro Alberto Olivieri - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
13.08.23 Halve finale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail |