WEDSTRIJD
10.06.21 | 1e ronde | Obrad Markovski | Kalin Ivanovski | 3-6, 6-4, 6-4 | M15 Skopje | Clay |
STATISTIEKEN
Obrad Markovski | Kalin Ivanovski | |
1e Service % | 62/85 (73%) | 72/112 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/62 (69%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 22/40 (55%) |
Benutte Breakpoints | 5/18 (28%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/112 (45%) | 33/85 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/197 (52%) | 95/197 (48%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Obrad Markovski | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Obrad Markovski | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Obrad Markovski | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Obrad Markovski | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Obrad Markovski | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Obrad Markovski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Obrad Markovski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Obrad Markovski | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Obrad Markovski | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Obrad Markovski | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Obrad Markovski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Obrad Markovski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Obrad Markovski | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Obrad Markovski | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Kalin Ivanovski | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Obrad Markovski | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Serbia
01.11.00, 23 Jaar
10396 $
01.11.00, 23 Jaar
10396 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Obrad Markovski vs. Kalin Ivanovski - onderlinge wedstrijden
10.06.21 | 1e ronde | Obrad Markovski | Kalin Ivanovski | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
08.03.20 | 1e ronde van de kwal. | Kalin Ivanovski | Obrad Markovski | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Obrad Markovski form & Kalin Ivanovski form
Obrad Markovski - laatste wedstrijden
M15 Palm - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Skopje Challenger - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.23 Kwalif. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Kalin Ivanovski - laatste wedstrijden
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Yan Bai | 4-6, 7-5, Yan Bai - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shinji Hazawa | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 1-6, 0-4, - Kalin Ivanovski - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 5-7, 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryuki Matsuda | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 6-3, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Balestrieri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Peter Gojowczyk | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Mate Valkusz | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Nad | 6-77, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Francisco Rocha | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Duarte Vale | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Marius Copil | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Gerard Campana Lee | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Mathys Erhard | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Syl Gaxherri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail |