WEDSTRIJD
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Olaf Pieczkowski | Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | M25 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Olaf Pieczkowski vs. Tomas Lanik - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Olaf Pieczkowski | Tomas Lanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Wroclaw | Clay |
Olaf Pieczkowski form & Tomas Lanik form
Olaf Pieczkowski - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Fabio Nestola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuquan Jin | 2-6, 7-62, 6-73 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Freddie Ridout | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Moez Echargui | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-2, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
18.01.24 Kwartfinale | vs. Ali Habib | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Kevin Edengren | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Christopher Papa | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Stakusic | 7-65, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Halve finale | vs. Alexander Donski | Alexander Donski - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Tomas Lanik - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail |