WEDSTRIJD
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Oleksandr Ovcharenko | Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oleksandr Ovcharenko vs. Aleksandr Braynin - onderlinge wedstrijden
07.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Oleksandr Ovcharenko | Aleksandr Braynin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Oleksandr Ovcharenko | Aleksandr Braynin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Oleksandr Ovcharenko form & Aleksandr Braynin form
Oleksandr Ovcharenko - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Aleksandr Braynin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Matyas Cerny | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Alex Knaff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 7-5, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Silva | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Roman Postolka | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 6-72, 6-1, 10-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Francisco Rocha | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Simon Freund | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. David Pichler | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Max Dahlin | 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcello Serafini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Adam Panaras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 7-62, 7-5 | wedstrijd detail |