WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Oleksii Krutykh | Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-4 | M15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Oleksii Krutykh | Leonid Sheyngezikht | |
1e Service % | 49/90 (54%) | 63/88 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/49 (65%) | 34/63 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/41 (41%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/88 (50%) | 41/90 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/178 (52%) | 85/178 (48%) |
Dubbele fouten | 8 | 4 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oleksii Krutykh | 0-0 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
0-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 30-0, 40-40, 40-A | ||
Oleksii Krutykh | 0-2 | |
0-0 | ||
0-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Oleksii Krutykh | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-4 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-15 | ||
Oleksii Krutykh | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Leonid Sheyngezikht | |
Oleksii Krutykh | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0 | ||
Oleksii Krutykh | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-5 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Oleksii Krutykh | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Oleksii Krutykh | 3-1 | |
0-0, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Oleksii Krutykh | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleksii Krutykh | 5-3 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oleksii Krutykh vs. Leonid Sheyngezikht - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Oleksii Krutykh | Leonid Sheyngezikht | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Kazan | I. hard |
Oleksii Krutykh form & Leonid Sheyngezikht form
Oleksii Krutykh - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Leonid Sheyngezikht - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |