WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Oleksii Krutykh | Osmancan Soyler | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
16.08.99, 24 Jaar
16.08.99, 24 Jaar
Oleksii Krutykh vs. Osmancan Soyler - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Oleksii Krutykh | Osmancan Soyler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Oleksii Krutykh form & Osmancan Soyler form
Oleksii Krutykh - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Chun Hsin Tseng | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Meszaros | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Savva Polukhin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
01.02.24 Rubber 1 | vs. Sebastian Korda | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 6-73, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Stefano Travaglia | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 6-74, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Osmancan Soyler - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dax Donders | - Osmancan Soyler - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 3-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Roncalli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Enes Donmezer | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jim Walder | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Timmermans | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.01.21 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Dimitrov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 7-65, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bora Sengul | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Mazzeo | 7-62, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | 4-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rok Komac | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 0-2, - Osmancan Soyler - scratch | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. David Chelidze | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emir Sendogan | Emir Sendogan - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |