Belgium
14.01.01, 23 Jaar
14.01.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.07.02, 21 Jaar
21.07.02, 21 Jaar
Olivier Rojas vs. Facundo Yunis - onderlinge wedstrijden
21.02.22 | Kwalif. | Olivier Rojas | Facundo Yunis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Olivier Rojas form & Facundo Yunis form
Olivier Rojas - laatste wedstrijden
M25 Koksijde - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miko Wassermann | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Sandro Kopp | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Ivan Kazakov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mees Rottgering | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Huens | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Frljanic | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 Kwalif. | vs. Luka Mikrut | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.12.22 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Einig | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 Kwalif. | vs. Hong-Lin Fu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Min Seong Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Raphael Lambling | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Cyril Respaut | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Dabbabi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
25.10.22 1e ronde | vs. Stevan Popovic | 3-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail |
Facundo Yunis - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ozan Baris | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jeremy Zhang | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Oliver Okonkwo | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Filip Apltauer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Einig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Stepan Baum | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Andre Dutine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Philip Florig | 7-67, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Robin Wolf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Piet Steveker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Terk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Aurel Ciocanu | 7-67, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |