WEDSTRIJD
21.07.21 | 1e ronde | Alafia Ayeni | Luca Giacomini | 6-1, 1-6, 6-2 | M25 Idanha | Hard |
STATISTIEKEN
Alafia Ayeni | Luca Giacomini | |
1e Service % | 38/76 (50%) | 51/74 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/38 (68%) | 30/51 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/38 (53%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/14 (21%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/74 (47%) | 30/76 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/150 (54%) | 69/150 (46%) |
Dubbele fouten | 4 | 6 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alafia Ayeni | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alafia Ayeni | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alafia Ayeni | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alafia Ayeni | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alafia Ayeni | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alafia Ayeni | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alafia Ayeni | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
3 | ||
Alafia Ayeni | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alafia Ayeni | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Luca Giacomini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alafia Ayeni | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alafia Ayeni | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Luca Giacomini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alafia Ayeni vs. Luca Giacomini - onderlinge wedstrijden
21.07.21 | 1e ronde | Alafia Ayeni | Luca Giacomini | 6-1, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Idanha | Hard |
Alafia Ayeni form & Luca Giacomini form
Alafia Ayeni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Luca Giacomini - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mathys Erhard | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Cina | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Federico Salomone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Romain Faucon | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Vincent Marysko | 4-6, 0-1, - Luca Giacomini - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Marek Gengel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Oliver Ojakaar | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zhenxiong Dong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-2, 1-0, Milos Karol - scratch | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Kenneth Raisma | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Robert Strombachs | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Gaio | 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryuki Matsuda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Sean Cuenin | 6-3, 1-0, Sean Cuenin - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Kacper Zuk | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Szymon Walkow | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |