WEDSTRIJD
31.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Alafia Ayeni | Mayeul Darras | 6-3, 1-6, 10-5 | M25 Villena | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
01.02.99, 25 Jaar
14443 $
01.02.99, 25 Jaar
14443 $
Alafia Ayeni vs. Mayeul Darras - onderlinge wedstrijden
31.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Alafia Ayeni | Mayeul Darras | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Villena | Hard |
Alafia Ayeni form & Mayeul Darras form
Alafia Ayeni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |
Mayeul Darras - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre Delage | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Panaras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Romain Faucon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Milan Welte | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Fix | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ronan Joncour | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jules Leroux | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Pierre Delage | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Jovenin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Uriage - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Reveniau | 6-4, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Schmitz | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tim Handel | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |