WEDSTRIJD
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Omar Brigida | Geun Jun Kim | 6-3, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
23.03.99, 25 Jaar
10909 $
23.03.99, 25 Jaar
10909 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
27.07.01, 22 Jaar
27.07.01, 22 Jaar
Omar Brigida vs. Geun Jun Kim - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Omar Brigida | Geun Jun Kim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Omar Brigida form & Geun Jun Kim form
Omar Brigida - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tarik Bajrovic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Junhyun Lee | 6-2, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ander Tarrio Ponte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 1e ronde | vs. Maxence Rivet | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hoan Mouret | 4-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Jean-Christian Morandais | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Enrico Giacomini | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 3-1, Andrea Militi Ribaldi - scratch | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvio Mencaglia | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Stefano Reitano | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Manas Manoj Dhamne | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Gauci | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. William Mclennaghan | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Xilas | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Geun Jun Kim - laatste wedstrijden
M25 Changwon - Hard | ||||
15.06.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 4-6, 3-2, Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Woohyuk Chang | 6-76, Woohyuk Chang - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 4-3, Kuan Yu Chen - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Issei Okamura | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Tanapatt Nirundorn | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 7-65, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Marcel Kamrowski | 5-7, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pruchya Isarow | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ti Chen | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 5-7, 0-2, - Geun Jun Kim - scratch | wedstrijd detail |