WEDSTRIJD
29.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Omar Fields | Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
06.03.97, 27 Jaar
06.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
27.09.01, 22 Jaar
27.09.01, 22 Jaar
Omar Fields vs. Adrian Mateo Bejenaru - onderlinge wedstrijden
29.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Omar Fields | Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Omar Fields form & Adrian Mateo Bejenaru form
Omar Fields - laatste wedstrijden
M25 Gold - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
20.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jakarta - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - scratch | wedstrijd detail |
Adrian Mateo Bejenaru - laatste wedstrijden
M15 Constanta - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Jelenik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Alexandru Popescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 4-6, 7-61, 9-11 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei-Cristian Jinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-1, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Luca Wiedenmann | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.22 2e ronde | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.11.22 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.11.22 Kwalif. | vs. Maksim Shin | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Rimskii | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 0-2, - Adrian Mateo Bejenaru - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.10.22 Kwalif. | vs. Jesse De Jager | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Grunewald | 6-4, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Vladimir Filip | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |