WEDSTRIJD
22.02.20 | Halve finale | Omar Giacalone | Antonio Massara | 6-4, 6-0 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Omar Giacalone | Antonio Massara | |
1e Service % | 30/47 (64%) | 37/56 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/30 (53%) | 19/37 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/17 (53%) | 1/19 (5%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/56 (64%) | 22/47 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/103 (59%) | 42/103 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Omar Giacalone | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Antonio Massara | |
Omar Giacalone | 2-1 | |
3-1 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15 | ||
Omar Giacalone | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Omar Giacalone | 5-2 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Antonio Massara | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Omar Giacalone | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Antonio Massara | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Omar Giacalone | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Antonio Massara | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Omar Giacalone | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Omar Giacalone vs. Antonio Massara - onderlinge wedstrijden
22.02.20 | Halve finale | Omar Giacalone | Antonio Massara | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Omar Giacalone form & Antonio Massara form
Omar Giacalone - laatste wedstrijden
Antonio Massara - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Yaraslav Shyla | 6-0, 2-0, Yaraslav Shyla - scratch | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano D'Agostino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Filippo Romano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-75, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-78, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Kolyachev | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Viktor Jovic | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Sander Jong | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Ivan Sodan | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-60, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 2-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.01.23 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Arthur Reymond | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |