WEDSTRIJD
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ondrej Styler | Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | M15 Kaltenkirchen | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
01.06.00, 23 Jaar
01.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ondrej Styler vs. Filip Bergevi - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Ondrej Styler | Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | M15 Kaltenkirchen | Clay |
Ondrej Styler form & Filip Bergevi form
Ondrej Styler - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ann Arbor - I. hard | ||||
06.01.20 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Filip Bergevi - laatste wedstrijden
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 3-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Max Dahlin | 6-74, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 2-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Saba George Nanobashvili | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Roseto Degli - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
24.01.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurgen Briand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Weis | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Vesa Ahti | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 Kwalif. | vs. Filip Peliwo | 6-72, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Fallert | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
20.08.22 Halve finale | vs. Nino Ehrenschneider | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.08.22 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Gabriele Moghini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Mensik | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-0, 4-1, Michael Zhu - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-75, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.04.22 Halve finale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.04.22 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 7-66, 3-2, Karim-Mohamed Maamoun - scratch | wedstrijd detail | |
07.04.22 2e ronde | vs. Peter Fajta | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.03.22 1e ronde | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.03.22 Kwartfinale | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |