WEDSTRIJD
10.06.19 | Kwalif. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | M15 Kaltenkirchen | Clay |
STATISTIEKEN
Czech Republic
01.06.00, 23 Jaar
01.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ondrej Styler vs. Tomas Jirousek - onderlinge wedstrijden
10.06.19 | Kwalif. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Kaltenkirchen | Clay |
04.06.19 | Kwalif. | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Karlsruhe | Clay |
29.05.19 | 1e ronde | Ondrej Styler | Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M25+H Most | Clay |
Ondrej Styler form & Tomas Jirousek form
Ondrej Styler - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ann Arbor - I. hard | ||||
06.01.20 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Tomas Jirousek - laatste wedstrijden
M25 Austin - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cleeve Harper | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Michna | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-60, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Lech Gontar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Valentin Vanta | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcel Politowicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.22 Kwalif. | vs. Yassine Dlimi | 7-65, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Basic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Said Akbarov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Lukas Janousek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Josef Vagner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Krouzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
01.09.22 1e ronde | vs. Mikhail Minakov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Davud Amirov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Ammar Elamin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail |