WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Ondrej Valek | Mark Havlicek | 6-72, 7-65, 10-5 | M15 Opava | Carpet |
STATISTIEKEN
Czech Republic
13.11.03, 20 Jaar
13.11.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
13.10.03, 20 Jaar
13.10.03, 20 Jaar
Ondrej Valek vs. Mark Havlicek - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Ondrej Valek | Mark Havlicek | 6-72, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Opava | Carpet |
Ondrej Valek form & Mark Havlicek form
Ondrej Valek - laatste wedstrijden
M15 Prostejov - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Taketo Takamisawa | 2-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Masamichi Imamura | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tao Mu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Tsarapkin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Ondrej Horak | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Havlicek | 6-72, 7-65, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nino Stettner | Nino Stettner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Prostejov - Clay | ||||
16.08.21 Kwalif. | vs. Nico Hornitschek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Sean Cuenin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Loffhagen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Bouquet | 7-5, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jean Thirouin | 6-3, 6-74, 4-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
07.08.20 1e ronde | vs. Dominik Langmajer | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Jiri Jenicek | 7-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
02.06.19 Kwalif. | vs. Roman Jebavy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Mark Havlicek - laatste wedstrijden
M15 Boca - Clay | ||||
16.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Exsted | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Matteo Sobbe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Jindacek | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-2, Filip Duda - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Jakub Paul | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
16.05.23 Kwalif. | vs. Jiri Cizek | 6-1, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 5-7, 6-4, 10-1 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Lapin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Meecah Bigun | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
26.09.22 Kwalif. | vs. John Sperle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matyas Cerny | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Marek Gengel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Martin Krumich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Simon Malis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Palecek | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Rovinj - Clay | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Kristijan Juhas | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Petrovic (AUT) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |