WEDSTRIJD
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Oriol Fillat Gimenez | Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | M15 Marbella | Hard |
STATISTIEKEN
Spain
13.03.02, 22 Jaar
13.03.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
22.02.01, 23 Jaar
22.02.01, 23 Jaar
Oriol Fillat Gimenez vs. Jaime Caldes - onderlinge wedstrijden
23.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Oriol Fillat Gimenez | Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Marbella | Hard |
Oriol Fillat Gimenez form & Jaime Caldes form
Oriol Fillat Gimenez - laatste wedstrijden
M25 Mataro - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
11.02.20 Kwalif. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
05.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sabadell - Clay | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Spain F29 - Clay | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Spain F12 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F7 - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Jaime Caldes - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Kirill Mishkin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Borja Gutierrez-De La Maza | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 6-77, - Jaime Caldes - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 1-6, - Jaime Caldes - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-1, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Plans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Alonso | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Luis Francisco | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Giacomo Revelli | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-77, 10-4 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Alonso | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
01.06.23 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 Kwalif. | vs. Tiago Pereira | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 1-0, Ivan Kazakov - scratch | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |