Orlando Luz vs. Miguel Damas 14.08.2023

Orlando Luz vs. Miguel Damas 14.08.2023 - Todi Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

14.08.23Kwalif.Orlando Luz Miguel Damas 6-1, 4-6, 6-4 Italy Todi Challenger Clay

STATISTIEKEN

Orlando LuzMiguel Damas
1e Service %52/76 (68%)68/92 (74%)
Punten gewonnen met 1e Service38/52 (73%)42/68 (62%)
Punten gewonnen met 2e Service14/24 (58%)10/24 (42%)
Benutte Breakpoints4/12 (33%)2/3 (67%)
Punten gewonnen met ontvangen40/92 (43%)24/76 (32%)
Totaal aantal gewonnen punten92/168 (55%)76/168 (45%)
Dubbele fouten13
Aces40

STATISTIEKEN

1
0-0Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
2-0Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva3-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-0Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva5-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP]
5-1Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva6-1
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
6-1
2
Orlando Luz Orlando Luz podáva0-0
0-1Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva1-1
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
1-2Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
2-3Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40
4-3Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Orlando Luz Orlando Luz podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
4-5Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Orlando Luz Orlando Luz podáva4-6
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-6
3
Orlando Luz Orlando Luz podáva0-0
0-1Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP]
1-2Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva2-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
2-3Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva3-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP]
3-4Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Orlando Luz Orlando Luz podáva4-4
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30
5-4Miguel Damas Miguel Damas podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
6-4

Orlando Luz
Brazil
08.02.98, 26 Jaar




370
134
264470 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
21.12.99, 24 Jaar




462
92
46962 $
Miguel Damas
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Orlando Luz vs. Miguel Damas - onderlinge wedstrijden

14.08.23Kwalif.Orlando LuzMiguel Damas6-1, 4-6, 6-4 wedstrijd detailItaly Todi Challenger Clay
11.09.191e rondeOrlando LuzMiguel Damas6-2, 6-1 wedstrijd detailSpain M25 Seville Clay

Orlando Luz form & Miguel Damas form

Orlando Luz - laatste wedstrijden

Brazil Piracicaba Challenger - Clay
30.01.24
1e ronde
vs. Felix Gill6-73, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Uruguay Punta Del - Clay
22.01.24
Kwalif.
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-4, 1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Alexander Weis7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Argentina Tigre Challenger - Clay
16.01.24
1e ronde
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo3-6, 6-2, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
15.01.24
Kwalif.
vs. Ernesto Escobedo6-77, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
14.01.24
1e ronde van de kwal.
vs. Luciano Emanuel Ambrogi7-63, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Argentina Buenos Aires - Clay
09.01.24
1e ronde
vs. Dmitry Popko7-5, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Brazil Brasilia Challenger - Hard
21.11.23
1e ronde
vs. Cristian Garin0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Uruguay Montevideo Challenger - Clay
14.11.23
1e ronde
vs. Renzo Olivo4-6, 6-3, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.23
Kwalif.
vs. Tristan Boyer6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Juan Pablo Paz6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Peru Lima 2 - Clay
06.11.23
Kwalif.
vs. Valentin Vacherot2-6, 7-66, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gonzalo Villanueva6-3, 6-78, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Brazil Curitiba Challenger - Clay
28.10.23
Kwartfinale
vs. Luciano Darderi4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
26.10.23
2e ronde
vs. Francisco Comesana6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
24.10.23
1e ronde
vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco6-1, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Argentina Santa Fe - Clay
16.10.23
Kwalif.
vs. Blaise Bicknell7-61, 6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
15.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Luciano Emanuel Ambrogi6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Brazil Campinas Challenger - Clay
06.10.23
Kwartfinale
vs. Andrea Pellegrino3-6, 6-0, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
05.10.23
2e ronde
vs. Federico Coria6-3, 3-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.10.23
1e ronde
vs. Andrea Collarini6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
02.10.23
Kwalif.
vs. Marcelo Zormann6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gabriel Roveri Sidney7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Colombia Bogota Challenger - Clay
26.09.23
1e ronde
vs. Nick Hardt6-75, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Chile Antofagasta Challenger - Clay
18.09.23
Kwalif.
vs. Facundo Mena- nederlaagwedstrijd detail
17.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Cristobal Castro6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Bolivia Santa Cruz - Clay
14.09.23
2e ronde
vs. Juan Manuel Cerundolo6-72, 6-4, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
12.09.23
1e ronde
vs. Bruno Kuzuhara7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
11.09.23
Kwalif.
vs. Victor Lilov6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Italy Todi Challenger - Clay
15.08.23
1e ronde
vs. Giovanni Fonio6-74, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Miguel Damas - laatste wedstrijden

Spain M15 Villena - Hard
28.02.24
1e ronde
vs. Matthew Summers6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Spain Tenerife 2 - Hard
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. David Jorda Sanchis6-3, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M15 Madrid - Clay
06.12.23
1e ronde
vs. Albert Pedrico Kravtsov3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Portugal Maia Challenger - Clay
29.11.23
1e ronde
vs. Matteo Martineau1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
Kwalif.
vs. Tom Gentzsch6-2, 3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Leopold Zima6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain Valencia Challenger - Clay
21.11.23
1e ronde
vs. Alessandro Giannessi2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
20.11.23
Kwalif.
vs. Nicolas Alvarez Varona6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
19.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Michael Geerts6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Spain M25 Benicarlo - Clay
12.11.23
Finale
vs. Javier Barranco Cosano6-3, 7-65 overwinningwedstrijd detail
11.11.23
Halve finale
vs. Imanol Lopez Morillo6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
10.11.23
Kwartfinale
vs. Carlos Lopez Montagud7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
09.11.23
2e ronde
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
07.11.23
1e ronde
vs. John Echeverria6-0, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Castellon - Clay
21.10.23
Finale
vs. Guido Ivan Justo3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
20.10.23
Halve finale
vs. Carlos Lopez Montagud7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.10.23
2e ronde
vs. Bruno Pujol Navarro6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.10.23
Kwartfinale
vs. Nicolas Alvarez Varona7-69, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.10.23
1e ronde
vs. Sam Kydd Baumgartner6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Spain M15 Vigo - Clay
11.10.23
2e ronde
vs. Carlos Gimeno Valero1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
11.10.23
1e ronde
vs. Leonid Sheyngezikht6-4, 0-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Spain Alicante Challenger - Hard
01.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Younes Lalami Laaroussi2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain M25 Madrid - Hard
16.09.23
Halve finale
vs. Peter Heller6-2, 6-74, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
15.09.23
Kwartfinale
vs. Daniel Merida Aguilar7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
14.09.23
2e ronde
vs. Nikolay Nedelchev6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.09.23
1e ronde
vs. Sergio Callejon Hernando7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Spain Seville Challenger - Clay
04.09.23
Kwalif.
vs. Carlos Lopez Montagud4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
04.09.23
1e ronde van de kwal.
vs. Eero Vasa6-4, 0-6, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Spain Mallorca Challenger - Hard
28.08.23
1e ronde van de kwal.
vs. Gastao Elias2-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic Prague 3 - Clay
21.08.23
Kwalif.
vs. Federico Agustin Gomez2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<