WEDSTRIJD
21.06.17 | 2e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Santiago Besada | 6-2, 6-4 | Argentina F3 | Clay |
STATISTIEKEN
Oscar Jose Gutierrez | Santiago Besada | |
1e Service % | 41/64 (64%) | 45/64 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/41 (59%) | 23/45 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/23 (61%) | 7/19 (37%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 26/64 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/128 (56%) | 56/128 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
06.04.98, 25 Jaar
10912 $
Oscar Jose Gutierrez vs. Santiago Besada - onderlinge wedstrijden
21.06.17 | 2e ronde | Oscar Jose Gutierrez | Santiago Besada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Argentina F3 | Clay |
Oscar Jose Gutierrez form & Santiago Besada form
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Santiago Besada - laatste wedstrijden
M25 Hurlingham - Clay | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
25.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Maldonado - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Thiago Cigarran | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Junin - Clay | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Hernan Casanova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-64, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santiago - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.19 Kwalif. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.19 1e ronde | vs. Agustin Riquelme | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Erramuspe | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Gaston Tonello | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Moura | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Toulouse - Clay | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
01.05.19 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.19 Kwalif. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Roncadelli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boruch Skierkier | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Conner Huertas Del Pino | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Carraro | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Pinamar - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Franco Agamenone | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |