WEDSTRIJD
07.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Oscar Moraing | Tim Heger | 6-3, 6-0 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
26.10.99, 24 Jaar
14148 $
Oscar Moraing vs. Tim Heger - onderlinge wedstrijden
07.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Oscar Moraing | Tim Heger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
05.08.18 | 2e ronde van de kwal. | Tim Heger | Oscar Moraing | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Germany F11 | Clay |
Oscar Moraing form & Tim Heger form
Oscar Moraing - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wei-Lin Chen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.12.22 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Jarno Jans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Nico Hornitschek | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Tim Heger - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Galoppini | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Dax Donders | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rohseano | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Carlo Angeli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Horvat | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Arthur Nagel | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Phil Exner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Christopher Patzanovsky | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Till Steinmann | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 5-7, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Konstantin Cucka | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Corey Gaal | 3-6, 7-63, 10-8 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
17.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | Gabor Mathe - niet aangetreden | wedstrijd detail |