WEDSTRIJD
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Oscar Moraing | Tom Schonenberg | 3-6, 6-4, 10-3 | M15 Nur | I. hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Moraing vs. Tom Schonenberg - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Oscar Moraing | Tom Schonenberg | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M15 Nur | I. hard |
07.08.20 | 1e ronde | Tom Schonenberg | Oscar Moraing | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Oscar Moraing form & Tom Schonenberg form
Oscar Moraing - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Bagnolini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wei-Lin Chen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Milenkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.12.22 2e ronde | vs. Savva Polukhin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.12.22 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.12.22 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 5-7, 6-2, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.12.22 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Lopez Montagud | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Linang Xiao | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.10.22 Kwartfinale | vs. Simon Beaupain | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Luca Fantini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Jarno Jans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Boris Butulija | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.22 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Nico Hornitschek | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail |
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |