WEDSTRIJD
15.10.21 | Kwartfinale | Oscar Otte | Denis Yevseyev | 7-68, 6-1 | Alicante Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Oscar Otte | Denis Yevseyev | |
1e Service % | 44/70 (63%) | 40/61 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/44 (80%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/26 (42%) | 10/21 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/61 (43%) | 24/70 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Oscar Otte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Oscar Otte | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Otte | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Otte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oscar Otte | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40 | ||
Oscar Otte | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 9-8 | ||
7-68 |
2 | ||
Oscar Otte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
Oscar Otte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Otte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Oscar Otte | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Denis Yevseyev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Oscar Otte vs. Denis Yevseyev - onderlinge wedstrijden
15.10.21 | Kwartfinale | Oscar Otte | Denis Yevseyev | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | Alicante Challenger | Hard |
Oscar Otte form & Denis Yevseyev form
Oscar Otte - laatste wedstrijden
Lille Challenger - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
28.04.23 2e ronde | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Denis Yevseyev - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - scratch | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |