WEDSTRIJD
20.02.20 | 2e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Max Andrews | 6-4, 6-1 | M15 Paguera | Clay |
STATISTIEKEN
Pablo Llamas Ruiz | Max Andrews | |
1e Service % | 30/38 (79%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/30 (77%) | 25/46 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/8 (63%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/62 (50%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Max Andrews | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Max Andrews | |
0-0 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Max Andrews | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-3 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Max Andrews | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Max Andrews | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-0 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Max Andrews | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
14.10.94, 29 Jaar
14.10.94, 29 Jaar
Pablo Llamas Ruiz vs. Max Andrews - onderlinge wedstrijden
20.02.20 | 2e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Max Andrews | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Paguera | Clay |
Pablo Llamas Ruiz form & Max Andrews form
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Max Andrews - laatste wedstrijden
M25 Vale - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Quentin Robert (1994) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Francois Musitelli | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasco Leote Prata | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Morais | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
11.12.20 Kwartfinale | vs. Quentin Robert (1994) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.20 2e ronde | vs. Thomas Deschamps | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.12.20 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.20 Kwalif. | vs. Patrick Foley | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Francisco Cabral | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.20 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.09.20 2e ronde | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.09.20 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 7-5, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 4-6, 6-0, 10-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 4-6, 6-1, 6-71 | wedstrijd detail | |
15.09.20 Kwalif. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail |