WEDSTRIJD
16.03.23 | 2e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Oscar Jose Gutierrez | 5-0, - scratch | M25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Pablo Llamas Ruiz | Oscar Jose Gutierrez | |
1e Service % | 25/29 (86%) | 13/19 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/25 (64%) | 5/13 (38%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 2/4 (50%) | 2/6 (33%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 12/19 (63%) | 11/29 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 30/48 (63%) | 18/48 (38%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0 | ||
5-0 |
2 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Llamas Ruiz vs. Oscar Jose Gutierrez - onderlinge wedstrijden
16.03.23 | 2e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Oscar Jose Gutierrez | 5-0, Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | M25 Palmanova | Clay |
04.09.22 | 1e ronde van de kwal. | Oscar Jose Gutierrez | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | Seville Challenger | Clay |
25.08.22 | Kwartfinale | Oscar Jose Gutierrez | Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | M25 Santander | Clay |
16.09.21 | 2e ronde | Pablo Llamas Ruiz | Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Madrid | Clay |
Pablo Llamas Ruiz form & Oscar Jose Gutierrez form
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |