WEDSTRIJD
19.03.23 | Finale | Pablo Llamas Ruiz | Rudolf Molleker | 6-3, 6-2 | M25 Palmanova | Clay |
STATISTIEKEN
Pablo Llamas Ruiz | Rudolf Molleker | |
1e Service % | 48/65 (74%) | 37/54 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/48 (75%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/54 (46%) | 22/65 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 30-15 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-1 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Rudolf Molleker | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Llamas Ruiz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Rudolf Molleker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pablo Llamas Ruiz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pablo Llamas Ruiz vs. Rudolf Molleker - onderlinge wedstrijden
19.03.23 | Finale | Pablo Llamas Ruiz | Rudolf Molleker | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Palmanova | Clay |
Pablo Llamas Ruiz form & Rudolf Molleker form
Pablo Llamas Ruiz - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Rudolf Molleker - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |