India
02.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
India
27.05.96, 27 Jaar
India
13.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
India
01.06.00, 23 Jaar
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Parikshit Somani/Manish Sureshkumar vs. S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta - onderlinge wedstrijden
24.03.23 | Halve finale | Parikshit Somani/Manish Sureshkumar | S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Lucknow | Hard |
Parikshit Somani form & S D Prajwal Dev form
Parikshit Somani/Manish Sureshkumar - laatste wedstrijden
M25 New - Hard |
16.03.24 Finale | vs. Siddhant Banthia/Vishnu Vardhan | 4-6, 1-6 | | wedstrijd detail |
15.03.24 Halve finale | vs. Kazuma Kawachi/Woobin Shin | 6-0, 6-3 | | wedstrijd detail |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Chirag Duhan/Yuichiro Inui | 7-5, 7-63 | | wedstrijd detail |
13.03.24 1e ronde | vs. Adil Kalyanpur/Mitsuki Wei Kang Leong | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
Chennai Challenger - Hard |
08.02.24 Kwartfinale | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 7-5, 1-6, 7-10 | | wedstrijd detail |
07.02.24 1e ronde | vs. Moez Echargui/Giovanni Fonio | 2-6, 6-2, 10-2 | | wedstrijd detail |
M25 Chennai - Hard |
25.01.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp/David Pichler | 4-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
23.01.24 1e ronde | vs. Yunseok Jang/Mitsuki Wei Kang Leong | 6-2, 6-2 | | wedstrijd detail |
M25 Bhopal - Hard |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Sai Karteek Reddy Ganta/Vishnu Vardhan | 6-2, 3-6, 11-13 | | wedstrijd detail |
17.01.24 1e ronde | vs. Bhavesh Gour/Raghav Jaisinghani | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
M25 Mandya - Hard |
13.01.24 Finale | vs. Woobin Shin/Karan Singh | 4-6, 6-1, 10-8 | | wedstrijd detail |
12.01.24 Halve finale | vs. Grigoriy Lomakin/David Pichler | 6-3, 6-2 | | wedstrijd detail |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Fitriadi M Rifqi/Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-1 | | wedstrijd detail |
09.01.24 1e ronde | vs. Siddhant Banthia/Giles Hussey | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Chennai - Hard |
06.04.23 Kwartfinale | vs. Vladyslav Orlov/Patrick Toman | 6-0, 4-6, 8-10 | | wedstrijd detail |
04.04.23 1e ronde | vs. Gourav Gulia/Sidharth Rawat | 7-61, 6-2 | | wedstrijd detail |
M25 Mysuru - Hard |
31.03.23 Halve finale | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 3-6, 3-6 | | wedstrijd detail |
30.03.23 Kwartfinale | vs. Dali Blanch/Nicholas Bybel | 6-3, 6-75, 12-10 | | wedstrijd detail |
29.03.23 1e ronde | vs. Lohithaksha Bathrinath/Tushar Madan | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
M25 Lucknow - Hard |
25.03.23 Finale | vs. Blake Ellis/Shuichi Sekiguchi | 2-6, 7-64, 8-10 | | wedstrijd detail |
24.03.23 Halve finale | vs. S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta | 7-5, 6-0 | | wedstrijd detail |
23.03.23 Kwartfinale | vs. Francis Casey Alcantara/Pruchya Isarow | 6-3, 6-76, 13-11 | | wedstrijd detail |
21.03.23 1e ronde | vs. Nicholas Bybel/Palaphoom Kovapitukted | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
M25 New - Hard |
18.03.23 Finale | vs. Francis Casey Alcantara/Pruchya Isarow | 2-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
17.03.23 Halve finale | vs. Nitin Kumar Sinha/Arthur Weber | 6-3, 6-3 | | wedstrijd detail |
16.03.23 Kwartfinale | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4, 6-4 | | wedstrijd detail |
15.03.23 1e ronde | vs. Chandril Sood/Lakshit Sood | 6-1, 6-2 | | wedstrijd detail |
Pune Challenger - Hard |
01.03.23 1e ronde | vs. Boris Butulija/Prajnesh Gunneswaran | 2-6, 2-6 | | wedstrijd detail |
M25 Mumbai - Hard |
15.11.22 1e ronde | vs. Bharath Nishok Kumaran/Rishi Reddy | 6-3, 6-74, 1-10 | | wedstrijd detail |
M25 Indore - Hard |
11.11.22 Halve finale | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 4-6 | | wedstrijd detail |
S D Prajwal Dev/Sai Karteek Reddy Ganta - laatste wedstrijden
M15 Jakarta - Hard |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda/Yuta Kawahashi | 6-74, 6-1, 4-10 | | wedstrijd detail |
20.06.23 1e ronde | vs. Palaphoom Kovapitukted/Tomohiro Masabayashi | 4-6, 6-1, 10-8 | | wedstrijd detail |
M25 Mysuru - Hard |
28.03.23 1e ronde | vs. Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha | 7-63, 6-76, 7-10 | | wedstrijd detail |
M25 Lucknow - Hard |
24.03.23 Halve finale | vs. Parikshit Somani/Manish Sureshkumar | 5-7, 0-6 | | wedstrijd detail |
23.03.23 Kwartfinale | vs. Grigoriy Lomakin/Vishnu Vardhan | 2-6, 6-2, 10-7 | | wedstrijd detail |
22.03.23 1e ronde | vs. Yash Chaurasia/Lakshya Gupta | 6-2, 4-6, 10-5 | | wedstrijd detail |
M15 Kish - Clay |
16.03.23 Kwartfinale | vs. Leonardo Catani/Marco Miceli | 6-4, 6-73, 8-10 | | wedstrijd detail |
14.03.23 1e ronde | vs. Yash Chaurasia/Jagmeet Singh | 6-4, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Kish - Clay |
10.03.23 Halve finale | vs. Egor Agafonov/Vladislav Ivanov | 3-6, 4-6 | | wedstrijd detail |
09.03.23 Kwartfinale | vs. Samyar Elyasi/Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-1 | | wedstrijd detail |
08.03.23 1e ronde | vs. Ishaque Eqbal/Darrshan Suresh | 6-2, 6-3 | | wedstrijd detail |
M15 Sharm - Hard |
18.02.23 Finale | vs. Jan Kupcic/Maj Premzl | 5-7, 7-65, 10-8 | | wedstrijd detail |
17.02.23 Halve finale | vs. Gabriele Bosio/Filippo Speziali | 6-4, 7-65 | | wedstrijd detail |
16.02.23 Kwartfinale | vs. Akram El Sallaly/Faris Zakaryia | 6-4, 6-2 | | wedstrijd detail |
14.02.23 1e ronde | vs. Dzhordzho Binda/Zelimir Rudan | 6-2, 6-1 | | wedstrijd detail |
M15 Sharm - Hard |
07.02.23 1e ronde | vs. Petr Vojtech/David Pichler | 1-6, 5-7 | | wedstrijd detail |