France
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Norway
28.10.01, 22 Jaar
26306 $
28.10.01, 22 Jaar
26306 $
Paul Valsecchi vs. Leyton Rivera - onderlinge wedstrijden
31.08.21 | Kwalif. | Paul Valsecchi | Leyton Rivera | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Zilina | Clay |
Paul Valsecchi form & Leyton Rivera form
Paul Valsecchi - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail |
Leyton Rivera - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ifi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Mascarini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Andrea Bolla | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oluwaseun Peter Ogunsakin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jasin Jakupi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Malo Poulesquen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-2, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-65, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 1-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Zach Stephens | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Igor Dudun | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Zach Stephens | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 3-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tanguy Genier | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Welch | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Karl Friberg | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. Henrik Bladelius | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Ponomar | 3-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail |