WEDSTRIJD
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Paul Valsecchi | Simon Sedliak | 7-5, 7-5 | M15 Zilina | Clay |
STATISTIEKEN
France
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
09.08.02, 21 Jaar
09.08.02, 21 Jaar
Paul Valsecchi vs. Simon Sedliak - onderlinge wedstrijden
30.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Paul Valsecchi | Simon Sedliak | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Zilina | Clay |
Paul Valsecchi form & Simon Sedliak form
Paul Valsecchi - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail |
Simon Sedliak - laatste wedstrijden
M15 Ostrava - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Arabaci | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hasan Ibrahim | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Budapest - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Morris | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grodzisk - Clay | ||||
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Piotr Matuszewski | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Poprad - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dominik Palan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Sikorski | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Maier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |