WEDSTRIJD
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Paul Woerner | Dominique Graf | 6-3, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.05.99, 24 Jaar
21.05.99, 24 Jaar
Paul Woerner vs. Dominique Graf - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Paul Woerner | Dominique Graf | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Paul Woerner form & Dominique Graf form
Paul Woerner - laatste wedstrijden
M15 Nakhon - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Bharath Nishok Kumaran | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anapat Timangkul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-74, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Carlos Gimeno Valero | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 6-74, 0-3, - Paul Woerner - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Marek Gengel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Rashed Nawaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Quentin Folliot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 6-3, 2-0, Elliot Benchetrit - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
04.08.23 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sami Huurinainen | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Dominique Graf - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - scratch | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail |