WEDSTRIJD
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Marcos Felice | 6-3, 3-6, 6-3 | Bolivia F1 | Clay |
STATISTIEKEN
Brazil
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
17.01.95, 29 Jaar
17.01.95, 29 Jaar
Paulo Andre Saraiva Dos Santos vs. Marcos Felice - onderlinge wedstrijden
10.09.18 | 2e ronde van de kwal. | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Marcos Felice | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bolivia F1 | Clay |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos form & Marcos Felice form
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Marcos Felice - laatste wedstrijden
Bolivia F3 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Blumenberg | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
17.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Echavarria | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Nicolas Gonzalez Martinez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
10.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Gonzales Borghi | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Peru F2 - Clay | ||||
18.12.17 Kwalif. | vs. Duilio Beretta | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Tapia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Sao Thiago | 2-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
Peru F1 - Clay | ||||
11.12.17 Kwalif. | vs. Antonio Pruner Neto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vinces Jimenez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Elias | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Argentina F10 - Clay | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alejo Michaux | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Farfan | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F9 - Clay | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Ferrando | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Doria | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karl William Wurth Mac-Leay | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Argentina F5 - Clay | ||||
28.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Roldan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Argentina F4 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Ariel Fernandez Lopez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Kohen | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F3 - Clay | ||||
21.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Ku Meza | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bolivia F2 - Clay | ||||
14.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Asdrubal Gobernate | 3-6, 1-5, - Marcos Felice - scratch | wedstrijd detail | |
14.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Orihuela | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bolivia F1 - Clay | ||||
07.11.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F5 - Clay | ||||
01.09.14 1e ronde van de kwal. | vs. Galo Barrezueta | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F4 - Clay | ||||
25.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Ramos Vergara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.14 Kwalif. | vs. Yasin Sama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ecuador F3 - Clay | ||||
18.08.14 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lourido Sanchez | 5-7, 6-71 | wedstrijd detail |