WEDSTRIJD
09.11.21 | 1e ronde | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-4 | M25 Aparecida | Clay |
STATISTIEKEN
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Mateo Barreiros Reyes | |
1e Service % | 39/63 (62%) | 40/79 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/39 (79%) | 26/40 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/24 (63%) | 21/39 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/79 (41%) | 17/63 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 5 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 5-6, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
0-0 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Mateo Barreiros Reyes | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
Brazil
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
23.06.00, 23 Jaar
20097 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Paulo Andre Saraiva Dos Santos vs. Mateo Barreiros Reyes - onderlinge wedstrijden
09.11.21 | 1e ronde | Paulo Andre Saraiva Dos Santos | Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Aparecida | Clay |
Paulo Andre Saraiva Dos Santos form & Mateo Barreiros Reyes form
Paulo Andre Saraiva Dos Santos - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Nicolas Oliveira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 3-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Marot | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brian Lempert | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kilian Feldbausch | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-75, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Kwartfinale | vs. Facundo Mena | 4-6, 1-4, - Paulo Andre Saraiva Dos Santos - scratch | wedstrijd detail | |
11.11.23 2e ronde | vs. Peter Bertran | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Miles Jones | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
13.10.23 2e ronde | vs. Wilson Leite | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Bruno Fernandez | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 6-76, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail |
Mateo Barreiros Reyes - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Cukierman | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maceio - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Harrison Adams | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Tomas Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Thiago Cigarran | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 1-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Russo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Lilov | 5-7, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, Enzo Camargo Lima - scratch | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Lucca Pinto | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kousuke Ogura | - Mateo Barreiros Reyes - niet aangetreden | wedstrijd detail |