WEDSTRIJD
28.11.19 | 2e ronde | Pavel Kotov | Gorazd Srbljak | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Pavel Kotov | Gorazd Srbljak | |
1e Service % | 26/32 (81%) | 23/27 (85%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 8/23 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/8 (38%) | 1/9 (11%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/32 (72%) | 10/34 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/66 (71%) | 19/66 (29%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pavel Kotov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Kotov | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Pavel Kotov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Pavel Kotov | 1-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Pavel Kotov | 4-0 | |
0-0, 15-15 | ||
4-1 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Pavel Kotov | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pavel Kotov vs. Gorazd Srbljak - onderlinge wedstrijden
28.11.19 | 2e ronde | Pavel Kotov | Gorazd Srbljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Pavel Kotov form & Gorazd Srbljak form
Pavel Kotov - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Winston-Salem - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Gorazd Srbljak - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | wedstrijd detail |