WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Andrew Paulson | 6-1, 6-0 | M25 Ricany | Clay |
STATISTIEKEN
Pavel Nejedly | Andrew Paulson | |
1e Service % | 31/49 (63%) | 24/32 (75%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/31 (71%) | 7/24 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 3/8 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/32 (69%) | 16/49 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dubbele fouten | 5 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pavel Nejedly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Nejedly | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pavel Nejedly vs. Andrew Paulson - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Andrew Paulson | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Ricany | Clay |
27.06.19 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Andrew Paulson | 5-7, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Pavel Nejedly form & Andrew Paulson form
Pavel Nejedly - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - scratch | wedstrijd detail |
Andrew Paulson - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |