WEDSTRIJD
22.07.21 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Martin Krumich | 6-3, 4-6, 6-2 | M25 Kottingbrunn | Clay |
STATISTIEKEN
Pavel Nejedly | Martin Krumich | |
1e Service % | 44/90 (49%) | 40/69 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 28/40 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 27/46 (59%) | 13/29 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/5 (100%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/69 (41%) | 36/90 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/159 (52%) | 77/159 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pavel Nejedly | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pavel Nejedly | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pavel Nejedly | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Nejedly | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pavel Nejedly | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Nejedly | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Nejedly | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Martin Krumich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pavel Nejedly | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Martin Krumich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Nejedly | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pavel Nejedly vs. Martin Krumich - onderlinge wedstrijden
21.06.23 | 1e ronde | Martin Krumich | Pavel Nejedly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Store | Clay |
22.07.21 | 2e ronde | Pavel Nejedly | Martin Krumich | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Kottingbrunn | Clay |
23.07.20 | 1e ronde | Martin Krumich | Pavel Nejedly | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
26.06.20 | 1e ronde | Pavel Nejedly | Martin Krumich | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Pavel Nejedly form & Martin Krumich form
Pavel Nejedly - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Vojtech Vlkovsky | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Paul Werren | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Jiri Barnat | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Martin Krumich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.03.23 Kwalif. | vs. Jan Kupcic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Damien Wenger | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victorio Marquiselli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Alessio Zanotti | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.12.22 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
29.10.22 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.22 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.22 2e ronde | vs. Matas Vasiliauskas | 6-1, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Hynek Barton | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.22 1e ronde | vs. David Pichler | 1-6, 4-3, David Pichler - scratch | wedstrijd detail |
Martin Krumich - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tarragona - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Marko Topo | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 7-5, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Rafael Jodar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yanaki Milev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | - Martin Krumich - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-1, Viacheslav Bielinskyi - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nika Bidzinashvili | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-74, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | Eric Vanshelboim - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-1, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 4-0, Sandro Kopp - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Louis Wessels | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |