WEDSTRIJD
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Pavel Shchaya-Zubrov | Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
24.06.94, 29 Jaar
24.06.94, 29 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
01.02.96, 28 Jaar
01.02.96, 28 Jaar
Pavel Shchaya-Zubrov vs. Davide Albertoni - onderlinge wedstrijden
01.12.19 | 1e ronde van de kwal. | Pavel Shchaya-Zubrov | Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Pavel Shchaya-Zubrov form & Davide Albertoni form
Pavel Shchaya-Zubrov - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
12.04.21 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.19 Kwalif. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Davide Albertoni - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Daniel Antonio Nunez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jip Van Assendelft | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Magnusson | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Daniel Abd Hazli | 6-4, 2-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Gigante | 2-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Khotkov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Eremin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Paguera - Clay | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Max Andrews | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 6-3, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.19 1e ronde | vs. Mert Alkaya | 6-74, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Miljan Zekic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-3, 12-14 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Paul Woerner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail |