WEDSTRIJD
15.10.21 | Kwartfinale | Pavel Verbin | Egor Agafonov | 6-2, 4-6, 6-3 | M15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Pavel Verbin | Egor Agafonov | |
1e Service % | 52/82 (63%) | 53/105 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/52 (77%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/30 (43%) | 25/52 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/15 (27%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/105 (44%) | 29/82 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 99/187 (53%) | 88/187 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 11 |
Aces | 2 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Verbin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Verbin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Verbin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Verbin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Verbin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pavel Verbin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pavel Verbin | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pavel Verbin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Egor Agafonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pavel Verbin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Egor Agafonov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Russia
18.10.01, 22 Jaar
18.10.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Pavel Verbin vs. Egor Agafonov - onderlinge wedstrijden
13.03.24 | 1e ronde | Egor Agafonov | Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | M15 Aktobe | I. hard |
15.10.21 | Kwartfinale | Pavel Verbin | Egor Agafonov | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Kazan | I. hard |
Pavel Verbin form & Egor Agafonov form
Pavel Verbin - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 2-6, 1-4, - Pavel Verbin - scratch | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Razvan Baiant | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Aleksei Mokrov | 6-75, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artak Bunoyan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 1-6, 7-65, 11-9 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Borrelli | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Niels Visker | 1-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Backman | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Ron Ellouck | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 7-65, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail |
Egor Agafonov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Sergey Fomin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pavel Verbin | 6-2, 4-1, Pavel Verbin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Artur Kukasian | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Lokoli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 7-65, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-3, 0-6, 0-2, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 1-5, - Egor Agafonov - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-711, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Max Wiskandt | 6-4, 4-6, 7-67 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, Juan Bautista Otegui - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Bogdan Bobrov | 7-66, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Fadi Bidan | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Leon Formella | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |