WEDSTRIJD
22.09.20 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Dominik Recek | 6-74, 7-5, 10-5 | M25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Dominik Recek | |
1e Service % | 50/101 (50%) | 60/102 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/50 (66%) | 36/60 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/51 (51%) | 19/42 (45%) |
Benutte Breakpoints | 4/17 (24%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/102 (46%) | 42/101 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/203 (52%) | 97/203 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pawel Juszczak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pawel Juszczak | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pawel Juszczak | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Pawel Juszczak | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pawel Juszczak | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Pawel Juszczak | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pawel Juszczak | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pawel Juszczak | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Dominik Recek | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Dominik Recek | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Dominik Recek | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 9-5 | ||
10-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
19.02.95, 29 Jaar
18926 $
Pawel Juszczak vs. Dominik Recek - onderlinge wedstrijden
22.09.20 | Kwalif. | Pawel Juszczak | Dominik Recek | 6-74, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | M25 Jablonec | Clay |
Pawel Juszczak form & Dominik Recek form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Dominik Recek - laatste wedstrijden
M25 Pardubice - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |