WEDSTRIJD
15.09.21 | 2e ronde | Pawel Juszczak | Stefano Travaglia | 7-63, 3-6, 6-2 | Szczecin Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Stefano Travaglia | |
1e Service % | 64/108 (59%) | 53/98 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/64 (61%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/44 (57%) | 20/45 (44%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 4/17 (24%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 44/98 (45%) | 44/108 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/206 (52%) | 98/206 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pawel Juszczak | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
0-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pawel Juszczak | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Pawel Juszczak | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pawel Juszczak vs. Stefano Travaglia - onderlinge wedstrijden
15.09.21 | 2e ronde | Pawel Juszczak | Stefano Travaglia | 7-63, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Szczecin Challenger | Clay |
Pawel Juszczak form & Stefano Travaglia form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |