WEDSTRIJD
15.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Pawel Juszczak | Tibo Colson | 6-2, 7-65 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pawel Juszczak vs. Tibo Colson - onderlinge wedstrijden
15.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Pawel Juszczak | Tibo Colson | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pawel Juszczak form & Tibo Colson form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Tibo Colson - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mika Brunold | 7-64, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Daniil Glinka | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. David Poljak | 6-74, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Squire | 2-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Jonathan Mridha | 0-1, - Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Marvin Moeller | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Sander Jong | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alastair Gray | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. James Davis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. George Houghton | 6-3, 6-75, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Charlie Robertson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.23 Finale | vs. Alexander Blockx | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Halve finale | vs. Karl Friberg | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 Kwartfinale | vs. Edas Butvilas | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-72, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Harry Wendelken | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. James Davis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |