WEDSTRIJD
25.03.21 | 2e ronde | Pawel Juszczak | Yuta Shimizu | 7-63, 6-1 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Pawel Juszczak | Yuta Shimizu | |
1e Service % | 39/65 (60%) | 39/55 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/26 (85%) | 9/16 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/55 (38%) | 14/65 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/120 (60%) | 48/120 (40%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pawel Juszczak | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pawel Juszczak | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Pawel Juszczak | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Pawel Juszczak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pawel Juszczak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pawel Juszczak vs. Yuta Shimizu - onderlinge wedstrijden
25.03.21 | 2e ronde | Pawel Juszczak | Yuta Shimizu | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Pawel Juszczak form & Yuta Shimizu form
Pawel Juszczak - laatste wedstrijden
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lewie Lane | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Maciej Rajski | 6-2, 3-0, Maciej Rajski - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Juliusz Bienkiewicz | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
02.07.23 Finale | vs. Enrico Dalla Valle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.23 Halve finale | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Vito Tonejc | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Benedikt Emesz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Corey Gaal | 6-72, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Admir Kalender | 7-5, Admir Kalender - scratch | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Tadeas Paroulek | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 4-0, Ignacio Monzon - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
27.05.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Yuta Shimizu - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |