WEDSTRIJD
08.01.21 | Kwartfinale | Pedro Cachin | Davide Galoppini | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Cachin | Davide Galoppini | |
1e Service % | 22/42 (52%) | 42/55 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/22 (73%) | 18/42 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 4/13 (31%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/55 (60%) | 14/42 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pedro Cachin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Cachin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Cachin vs. Davide Galoppini - onderlinge wedstrijden
08.01.21 | Kwartfinale | Pedro Cachin | Davide Galoppini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Pedro Cachin form & Davide Galoppini form
Pedro Cachin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail |
Davide Galoppini - laatste wedstrijden
M15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |