WEDSTRIJD
20.08.20 | 1e ronde | Pedro Cachin | Juan Pablo Paz | 6-4, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Pedro Cachin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
2-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Pedro Cachin | 2-3 | |
0-0, 30-0 | ||
Pedro Cachin | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40 | ||
Pedro Cachin | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Pedro Cachin | 2-1 | |
0-0, 30-0 | ||
3-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-1 | |
0-0, 15-15 | ||
5-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0 | ||
Pedro Cachin | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Cachin vs. Juan Pablo Paz - onderlinge wedstrijden
20.08.20 | 1e ronde | Pedro Cachin | Juan Pablo Paz | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
26.06.17 | Kwalif. | Juan Pablo Paz | Pedro Cachin | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | Milan Challenger | Clay |
17.03.14 | Finale | Juan Pablo Paz | Pedro Cachin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Argentina F5 | Clay |
19.08.13 | 1e ronde | Pedro Cachin | Juan Pablo Paz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Argentina F15 | Clay |
Pedro Cachin form & Juan Pablo Paz form
Pedro Cachin - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
28.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
05.10.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | wedstrijd detail |
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |