Pedro Sakamoto vs. Augusto Laranja

Pedro Sakamoto vs. Augusto Laranja - Brazil F38 - confrontatie

WEDSTRIJD

07.11.112e rondePedro Sakamoto Augusto Laranja 6-2, 6-2 Brazil Brazil F38 Hard

STATISTIEKEN

6-2

Pedro Sakamoto
Brazil
29.06.93, 28 Jaar




326
153
125950 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
15.04.92, 29 Jaar




856
19
41287 $
Augusto Laranja
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Pedro Sakamoto vs. Augusto Laranja - onderlinge wedstrijden

16.11.151e rondePedro SakamotoAugusto Laranja1-6, 7-5, 6-2 wedstrijd detailBrazil Brazil F9 Clay
21.10.132e rondeAugusto LaranjaPedro Sakamoto7-64, 6-3 wedstrijd detailBrazil Brazil F13 Hard
29.07.13KwartfinalePedro SakamotoAugusto Laranja6-4, 7-65 wedstrijd detailBrazil Brazil F3 Hard
07.11.112e rondePedro SakamotoAugusto Laranja6-2, 6-2 wedstrijd detailBrazil Brazil F38 Hard

Pedro Sakamoto form & Augusto Laranja form

Pedro Sakamoto - laatste wedstrijden

Colombia M25 Medellin - Clay
18.09.21
Halve finale
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
17.09.21
Kwartfinale
vs. Juan Alejandro Hernandez6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
16.09.21
2e ronde
vs. Luciano Tacchi6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.09.21
1e ronde
vs. Andres Urrea6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.09.21
2e ronde van de kwal.
vs. Tomas Builes6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
13.09.21
Kwalif.
vs. Felipe Hernandez6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
12.09.21
1e ronde van de kwal.
vs. Joao Eduardo Schiessl6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Italy Barletta Challenger - Clay
24.08.21
1e ronde
vs. Nicolas Mejia6-74, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Romania M25+H Bacau - Clay
19.08.21
2e ronde
vs. Dragos Nicolae Madaras1-6, 1-1, - Pedro Sakamoto - scratchnederlaagwedstrijd detail
17.08.21
1e ronde
vs. Oleg Prihodko6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany M25 Frankfurt - Clay
12.08.21
2e ronde
vs. Daniel Cukierman3-6, 6-1, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
10.08.21
1e ronde
vs. Philip Florig6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Poland M25 Grodzisk - Clay
07.08.21
2e ronde
vs. Illya Beloborodko4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.08.21
1e ronde
vs. Giacomo Revelli5-7, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Italy Trieste Challenger - Clay
27.07.21
1e ronde
vs. Giulio Zeppieri6-3, 3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.07.21
Kwalif.
vs. Hernan Casanova6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
25.07.21
1e ronde van de kwal.
vs. Francesco Forti7-65, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Switzerland Gstaad - Clay
17.07.21
1e ronde van de kwal.
vs. Enzo Couacaud1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy Todi Challenger - Clay
12.07.21
1e ronde
vs. Flavio Cobolli6-3, 4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy M25 Casinalbo - Clay
06.07.21
1e ronde
vs. Matteo Arnaldi3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Ecuador Salinas 2 - Hard
29.04.21
2e ronde
vs. Thiago Agustin Tirante3-6, 0-0, - Pedro Sakamoto - scratchnederlaagwedstrijd detail
27.04.21
1e ronde
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA Tallahassee Challenger - Clay
21.04.21
2e ronde
vs. Mikael Torpegaard0-6, 6-3, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.04.21
1e ronde
vs. Prajnesh Gunneswaran6-2, 2-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Chile Santiago Challenger - Clay
16.03.21
1e ronde
vs. Nicolas Alvarez6-3, 4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Chile Santiago - Clay
07.03.21
2e ronde van de kwal.
vs. Alejandro Tabilo6-70, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
06.03.21
1e ronde van de kwal.
vs. Rafael Matos6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Argentina Buenos Aires - Clay
28.02.21
2e ronde van de kwal.
vs. Agustin Velotti3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.02.21
1e ronde van de kwal.
vs. Hugo Dellien Hugo Dellien - niet aangetreden overwinningwedstrijd detail
Argentina Cordoba - Clay
22.02.21
Kwalif.
vs. Facundo Bagnis2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Augusto Laranja - laatste wedstrijden

Brazil Brazil F2 - Clay
01.05.18
1e ronde
vs. Rafael Matos2-6, 7-65, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
30.04.18
2e ronde van de kwal.
vs. Lucas Gessner6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
30.04.18
Kwalif.
vs. Fermin Tenti6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Brazil Brazil F1 - Clay
24.04.18
Kwalif.
vs. Gustavo De Oliveira Cruz6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
24.04.18
1e ronde
vs. Rafael Matos3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
23.04.18
2e ronde van de kwal.
vs. Asdrubal Gobernate6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Argentina Argentina F12 - Clay
06.12.17
2e ronde
vs. Martin Cuevas2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
05.12.17
1e ronde
vs. Marcos Castares6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Brazil Brazil F4 - Clay
28.11.17
1e ronde
vs. Felipe Assuncao Garla3-6, 7-5, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.17
Kwalif.
vs. Asdrubal Gobernate6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
27.11.17
1e ronde van de kwal.
vs. Vinicius Ono6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
27.11.17
2e ronde van de kwal.
vs. Antonio Pruner Neto6-0, 2-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Brazil Brazil F3 - Clay
23.11.17
2e ronde
vs. Jose Pereira5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
21.11.17
1e ronde
vs. Andre Luiz Cezar6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Brazil Brazil F2 - Clay
14.11.17
1e ronde
vs. Daniel Dutra Da Silva6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.17
Kwalif.
vs. Pedro Ferrari Maciel6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.11.17
1e ronde van de kwal.
vs. Joao Marcos Nusdeo6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F40 - Clay
23.10.17
1e ronde van de kwal.
vs. Christian Oliveira7-61, 6-2 overwinningwedstrijd detail
23.10.17
Kwalif.
vs. Gabriel Donev5-7, 6-4, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.17
2e ronde van de kwal.
vs. Tommaso Roggero7-63, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F39 - Clay
19.10.17
2e ronde
vs. Julien Cagnina1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
18.10.17
1e ronde
vs. Artur Kulibaba7-66, 6-3 overwinningwedstrijd detail
16.10.17
1e ronde van de kwal.
vs. Mircea George Marin6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
16.10.17
2e ronde van de kwal.
vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo6-2, 4-6, 6-3 overwinningwedstrijd detail
16.10.17
Kwalif.
vs. Gabriel Donev6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F38 - Clay
11.10.17
1e ronde
vs. Peter Torebko4-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.17
2e ronde van de kwal.
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-710, 7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.10.17
Kwalif.
vs. Stefan Vujic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
09.10.17
1e ronde van de kwal.
vs. Lorenzo Bresciani6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey Turkey F37 - Clay
02.10.17
2e ronde van de kwal.
vs. Naoki Takeda4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
<