WEDSTRIJD
17.10.20 | Halve finale | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | Lisbon Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | |
1e Service % | 43/69 (62%) | 32/64 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/43 (53%) | 18/32 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 12/32 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/64 (53%) | 32/69 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/133 (53%) | 62/133 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 6 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pedro Sousa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Sousa | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pedro Sousa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Sousa | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Sousa vs. Alessandro Giannessi - onderlinge wedstrijden
31.03.21 | 2e ronde | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Marbella Challenger | Clay |
17.10.20 | Halve finale | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay |
30.01.20 | 3e ronde | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Punta Del | Clay |
05.06.18 | 1e ronde | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Poznan Challenger | Clay |
26.06.17 | 1e ronde van de kwal. | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | London | Grass |
30.04.17 | Finale | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Francavilla Challenger | Clay |
07.06.10 | 1e ronde | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Italy F12 | Clay |
08.03.10 | 1e ronde | Pedro Sousa | Alessandro Giannessi | 6-3, 2-6, 10-0 | wedstrijd detail | Portugal F2 | Hard |
31.08.09 | 2e ronde | Alessandro Giannessi | Pedro Sousa | 4-6, 6-4, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | Italy F26 | Clay |
Pedro Sousa form & Alessandro Giannessi form
Pedro Sousa - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
22.04.23 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
09.02.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.23 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.22 2e ronde | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Alessandro Giannessi - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail |