WEDSTRIJD
12.02.20 | 2e ronde | Pedro Sousa | Jozef Kovalik | 7-63, 7-65 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Sousa | Jozef Kovalik | |
1e Service % | 71/103 (69%) | 54/95 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/71 (63%) | 36/54 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/32 (59%) | 22/41 (54%) |
Benutte Breakpoints | 1/7 (14%) | 1/10 (10%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/95 (39%) | 39/103 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 101/198 (51%) | 97/198 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pedro Sousa | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Pedro Sousa | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Jozef Kovalik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Jozef Kovalik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sousa | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Jozef Kovalik | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Sousa vs. Jozef Kovalik - onderlinge wedstrijden
01.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Pedro Sousa | Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | Estoril | Clay |
12.02.20 | 2e ronde | Pedro Sousa | Jozef Kovalik | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
Pedro Sousa form & Jozef Kovalik form
Pedro Sousa - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
09.02.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.23 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.22 2e ronde | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Jozef Kovalik - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 0-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Evan Furness | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Titouan Droguet | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Iliyan Radulov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 6-3, 0-3, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 1-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 3-6, 2-5, - Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-74, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 7-63, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrea Pellegrino | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 7-5, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Pedro Cachin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-61, 7-67 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 7-63, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |