WEDSTRIJD
19.11.20 | 2e ronde | Pedro Sousa | Vit Kopriva | 1-6, 6-3, 6-4 | Guayaquil Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Pedro Sousa | Vit Kopriva | |
1e Service % | 58/89 (65%) | 48/76 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/58 (52%) | 24/48 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 15/28 (54%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 6/17 (35%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/76 (49%) | 44/89 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/165 (50%) | 83/165 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Pedro Sousa | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Sousa | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-5 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Pedro Sousa | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pedro Sousa | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Sousa | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Sousa | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Sousa | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pedro Sousa | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
4-4 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Sousa | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Sousa vs. Vit Kopriva - onderlinge wedstrijden
27.09.22 | 1e ronde | Vit Kopriva | Pedro Sousa | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Lisbon Challenger | Clay |
19.11.20 | 2e ronde | Pedro Sousa | Vit Kopriva | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Guayaquil Challenger | Clay |
Pedro Sousa form & Vit Kopriva form
Pedro Sousa - laatste wedstrijden
Lisbon Challenger - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Joao Sousa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Ulises Blanch | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
22.04.23 Halve finale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.04.23 Kwartfinale | vs. Steven Diez | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.04.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-65, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.04.23 Kwalif. | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 6-74, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
09.02.23 1e ronde | vs. Gabriel Elicha Navas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.23 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Nuno Borges | 4-2, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
07.09.22 2e ronde | vs. Elias Ymer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paul Jubb | 6-4, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Henri Laaksonen | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
16.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Nardi | 1-4, - Pedro Sousa - scratch | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Vit Kopriva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Halve finale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |