WEDSTRIJD
09.02.21 | Kwalif. | Pedro Vives Marcos | Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Pedro Vives Marcos vs. Carlos Lopez Montagud - onderlinge wedstrijden
09.02.21 | Kwalif. | Pedro Vives Marcos | Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
02.12.20 | 2e ronde | Carlos Lopez Montagud | Pedro Vives Marcos | Carlos Lopez Montagud - niet aangetreden | wedstrijd detail | M15 Madrid | Clay |
15.08.19 | 2e ronde | Pedro Vives Marcos | Carlos Lopez Montagud | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Vigo | Clay |
Pedro Vives Marcos form & Carlos Lopez Montagud form
Pedro Vives Marcos - laatste wedstrijden
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stanford Challenger - Hard | ||||
13.08.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
29.06.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - scratch | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mungia - Clay | ||||
24.06.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.23 Halve finale | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.06.23 Kwartfinale | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Martos - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Cordoba - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail |
Carlos Lopez Montagud - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Martin Landaluce | 2-6, 1-4, - Carlos Lopez Montagud - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 1-0, Alessandro Giannessi - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Fonio | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
17.02.24 Kwartfinale | vs. Khumoun Sultanov | 6-77, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.24 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Dominique Graf | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Miguel Damas | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Gill | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |