WEDSTRIJD
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Pelle Boerma | Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Germany
18.02.97, 27 Jaar
18.02.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
27.01.99, 25 Jaar
27.01.99, 25 Jaar
Pelle Boerma vs. Carlo Alberto Fossati - onderlinge wedstrijden
23.09.19 | 2e ronde van de kwal. | Pelle Boerma | Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Pelle Boerma form & Carlo Alberto Fossati form
Pelle Boerma - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vale - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.20 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.20 Kwalif. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.19 Kwalif. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 Kwalif. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Lambermont - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Grasse - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Carlo Alberto Fossati - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Christian Fellin | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 5-7, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Renlong Pang | 1-6, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Gerbaud | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Felix Mischker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-2, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Alexey Aleshchev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 7-62, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 6-2, 6-73, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Toby Martin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Macchione | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jakub Paul | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Niklas Waldner | 6-1, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Giulio Perego | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
05.07.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Gabriel Schenekenberg | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Federico Iannaccone | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
21.06.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |