Pelle Boerma vs. Dominik Nazaruk 22.10.2019

Pelle Boerma vs. Dominik Nazaruk 22.10.2019 - M15 Liberec - confrontatie

WEDSTRIJD

22.10.19Kwalif.Pelle Boerma Dominik Nazaruk 6-4, 6-4 Czech Republic M15 Liberec Carpet

STATISTIEKEN

Pelle BoermaDominik Nazaruk
1e Service %40/67 (60%)37/62 (60%)
Punten gewonnen met 1e Service29/40 (73%)22/37 (59%)
Punten gewonnen met 2e Service17/27 (63%)14/25 (56%)
Benutte Breakpoints3/5 (60%)1/4 (25%)
Punten gewonnen met ontvangen26/62 (42%)21/67 (31%)
Totaal aantal gewonnen punten72/129 (56%)57/129 (44%)
Dubbele fouten16
Aces56

STATISTIEKEN

1
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva0-0
0-1Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva0-2
0-3Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva1-3
2-4Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0, 15-0
3-4Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva4-4
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
5-4Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
6-4
2
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], A-40
1-0Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0, 30-0
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva2-0
0-0
2-1Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
3-2Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva4-2
0-0
5-3Dominik Nazaruk Dominik Nazaruk podáva
Pelle Boerma Pelle Boerma podáva5-4
6-4

Pelle Boerma
Germany
18.02.97, 24 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
14.10.96, 24 Jaar







Dominik Nazaruk
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Pelle Boerma vs. Dominik Nazaruk - onderlinge wedstrijden

22.10.19Kwalif.Pelle BoermaDominik Nazaruk6-4, 6-4 wedstrijd detailCzech Republic M15 Liberec Carpet

Pelle Boerma form & Dominik Nazaruk form

Pelle Boerma - laatste wedstrijden

Germany M25 Hamburg - I. hard
18.10.20
1e ronde van de kwal.
vs. Nicolas Barrientos2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
09.03.20
2e ronde van de kwal.
vs. Paras Dahiya0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
08.03.20
1e ronde van de kwal.
vs. Denis Rogov6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Portugal M15 Vale - Hard
25.02.20
1e ronde
vs. Terence Atmane6-4, 6-78, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
14.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Mikhail Fufygin1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Ottaviano Martini6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Tunisia M15 Monastir - Hard
08.01.20
1e ronde
vs. Ivan Gakhov4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
06.01.20
Kwalif.
vs. Mayeul Darras7-61, 6-1 overwinningwedstrijd detail
05.01.20
2e ronde van de kwal.
vs. Roman Nashatyrkin7-61, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
20.11.19
1e ronde
vs. Zachary Eisinga3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
19.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Nikolas Lahky6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.11.19
Kwalif.
vs. Lucas Hellfritsch7-63, 4-6, 9-11 nederlaagwedstrijd detail
17.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Maxim Turyev7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Sharm - Hard
10.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Mauro De Maio6-72, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Liberec - Carpet
23.10.19
1e ronde
vs. Vaclav Safranek1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.10.19
Kwalif.
vs. Dominik Nazaruk6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
21.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Stepan Pecak6-75, 6-3, 13-11 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
15.10.19
Kwalif.
vs. Petr Michnev2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Filip Michl7-5, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
23.09.19
Kwalif.
vs. Mert Naci Turker0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Carlo Alberto Fossati6-2, 3-6, 10-7 overwinningwedstrijd detail
Turkey M15 Antalya - Clay
18.09.19
1e ronde
vs. Luka Pavlovic2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
17.09.19
Kwalif.
vs. Anton Desyatnik6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Umut Akkoyun6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Belgium M15 Lambermont - Clay
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Victor Ernaelsteen3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland M15 Oldenzaal - Clay
15.08.19
2e ronde
vs. Bart Stevens3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.08.19
1e ronde
vs. Lodewijk Weststrate7-5, 7-61 overwinningwedstrijd detail
13.08.19
Kwalif.
vs. Danilo Krunic6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Nicholas Bybel6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
France M15 Grasse - Clay
29.04.19
1e ronde van de kwal.
vs. Maxence Broville2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail

Dominik Nazaruk - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
29.07.20
1e ronde
vs. Adam Bronka6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
14.07.20
1e ronde
vs. Piotr Grynkowski7-6, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
06.07.20
1e ronde
vs. Wojciech Marek6-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Tim Heger5-7, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
09.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Roi Ginat3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
10.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jordan Hasson7-5, 4-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Greece M15 Heraklion - Hard
05.11.19
Kwalif.
vs. Jordan Hasson3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
04.11.19
2e ronde van de kwal.
vs. Relja Eskic6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Luke Servaes6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Liberec - Carpet
22.10.19
Kwalif.
vs. Pelle Boerma4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
21.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jiri Novak (2001)6-2, 7-62 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
17.10.19
2e ronde
vs. Zsombor Piros6-74, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
16.10.19
1e ronde
vs. Jiri Barnat6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.10.19
Kwalif.
vs. Christopher Patzanovsky4-6, 7-5, 10-6 overwinningwedstrijd detail
14.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jan Jermar6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Lebanon M25 Jounieh - Clay
30.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Eduard Vlasceanu0-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
24.09.19
Kwalif.
vs. Magd Abou El Ezz6-1, 5-7, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Romania M15 Targu - Clay
18.09.19
1e ronde
vs. Petru-Alexandru Luncanu6-2, 1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Holland M15 Haren - Clay
28.08.19
1e ronde
vs. Nicolas Uryson1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
27.08.19
Kwalif.
vs. Michael Shaw6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Roland Stuurman6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Poland M25 Poznan - Clay
21.08.19
1e ronde
vs. Pedro Sakamoto3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
20.08.19
Kwalif.
vs. Sergis Kyratzis7-62, 4-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pawel Jankowiak6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland M25+H Bydgoszcz - Clay
14.08.19
1e ronde
vs. Genaro Alberto Olivieri1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.08.19
Kwalif.
vs. Mikolaj Borkowski6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
12.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jarek Andrzejczak6-0, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Poland M15 Koszalin - Clay
08.08.19
2e ronde
vs. Egor Noskin1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
06.08.19
1e ronde
vs. Bartosz Wojnar6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
<