WEDSTRIJD
02.02.21 | 1e ronde | Peter Gojowczyk | Filip Horansky | 6-2, 4-0, - scratch | Quimper 2 | I. hard |
STATISTIEKEN
Peter Gojowczyk | Filip Horansky | |
1e Service % | 17/31 (55%) | 18/38 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/17 (88%) | 11/18 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/14 (71%) | 6/20 (30%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/38 (55%) | 6/31 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 46/69 (67%) | 23/69 (33%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
1-1 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-1 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Gojowczyk | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Filip Horansky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Filip Horansky | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 3-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Filip Horansky | |
0-0 | ||
4-0 |
5 | ||
Peter Gojowczyk | t.) |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Peter Gojowczyk vs. Filip Horansky - onderlinge wedstrijden
02.02.21 | 1e ronde | Peter Gojowczyk | Filip Horansky | 6-2, 4-0, Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | Quimper 2 | I. hard |
Peter Gojowczyk form & Filip Horansky form
Peter Gojowczyk - laatste wedstrijden
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
02.08.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Karlsruhe Challenger - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tim Handel | - | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Palmas del - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tyler Challenger - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Filip Horansky - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Hamad Medjedovic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Erler | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreas Seppi | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
23.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.22 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.07.22 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
07.06.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.22 Halve finale | vs. Vit Kopriva | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 Kwartfinale | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.22 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
28.04.22 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 0-5, - Filip Horansky - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.22 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
19.04.22 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail |